SIENŲ TINKAVIMAS


Sienų tinkavimas nuo 10 € už m2 su mūsų medžiagomis. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis ir įranga: KNAUF mišiniais, EJOT profiliais, SOLA gulščiukais, PFT tinkavimo aparatais. Mūsų meistrų daugiametė tinkavimo patirtis - tai kokybiškai, greitai ir su garantija ištinkuotos Jūsų sienos.

Siūlome Jūsų namui kokybiškai atlikti Sienų tinkavimą ir Grindų betonavimą

Sienų tinkavimas – vienas iš pagrindinių ir svarbiausių vidaus patalpų apdailos etapų. Nuo nutinkuoto paviršiaus tvirtumo, ilgaamžiškumo ir kokybės, tiesiogiai priklauso estetinė lubų, sienų, durų ir langų išorinių kampų išvaizda jūsų namuose. Sienų tinkavimo darbai reikalauja laikytis tam tikrų taisyklių, nepriklausomai nuo naudojamo tinkavimo mišinio. Visi sienų tinkavimo darbai atliekami temperatūros intervale nuo +5º С iki +30º С, drėgmė turi būti iki 60%. Patartina šį režimą išlaikyti po nutinkavimo 3 paras. Kokybiškai atlikti tinkavimo darbai leidžia idealiai lygiai atlikti baigiamuosius apdailos darbus (tapetavimas, plytelės, dažymas ir t.t.), o jei reikia, suteikia paviršiui dekoratyvinę tekstūrą. Be estetinės išvaizdos, tinkuotas paviršius atlieka priešgaisrinę funkciją ir pagerina vidaus paviršių, garso ir šilumos izoliacines charakteristikas. Tinkavimo darbų atlikimo eiliškumas: Sienų gruntavimas

Sienų gruntavimas atliekamas ant vandenį sugeriančio pagrindo, siekiant sumažinti pagrindo vandens įgeriamumą, leidžiant jam įgyti reikiamą tvirtumą, taip pat dėl geresnio tinko sukibimo su sienos medžiaga. Gruntuojama 1 ar 2 kartus, po kurio galima tinkuoti. Tankūs, nesugeriantys drėgmės paviršiai, pavyzdžiui, betonas, cemento tinkas, putų polistirolas, gruntuojami gruntu „Betonkontakt“, pagerinti tinko sukibimui su paviršiumi.


Stiklo plaušo tinklelis

Stiklo plaušo tinklelis uždedamas, norint išvengti įtrūkimų paviršiaus sąsajos vietose su skirtingomis medžiagomis, pavyzdžiui, mūro ir betono sujungimo vietose. Sienų tinkavimas su pilnu armavimo tinkleliu, daugiausia naudojamas cemento ir kalkių tinko sukibimui.


Išoriniai kampai

Išorinių kampinių profilių naudojimas. Specialūs perforuoto metalo ar plastiko profiliai dedami ant sienų kampų, taip pat ant durų ir langų išorinių kampų kraštų ir rėmų, saugant juos nuo mechaninių pažeidimų ir suteikiant tinkamą tinko sluoksnio su rėmu sujungimą.


Tinkavimo profilių įrengimas

tinkavimo profiliu irengimas

Tinkavimo profilių įrengimas – tradiciniai tinkavimo darbai atliekami išstatant lyginančius „majakus“ pagal lygį, idealiam sienų plokštumos lygumui nustatyti. „Majakai“ išstatomi su tikslia matavimo įranga. Tinkavimas be „majakų“ reikalauja didelės meistro kvalifikacijos ir dažniausiai atliekamas ant lygaus paviršiaus.


Tinkavimo darbai

tinkavimas

Tinkavimo sluoksniui dengti – mūsų įmonė naudoja vokišką tinkavimo įrangą, kuri leidžia atlikti darbus pažangiomis technologijomis. Paprastai, sienų tinkavimo darbai atliekami ant visiškai paruošto pagrindo su reikalingų tinko sluoksnių skaičiumi. Gipso tinkas dengiamas vienu sluoksniu ir reikalauja minimalaus glaistymo. Smėlio, cemento sudėties tinko mišiniai turi stambesnės frakcijos užpildus ir paprastai reikalauja papildomo glaistymo. Tinko sluoksnio išlyginimas – po mechaninio tinko uždėjimo, gipso tinko išlyginimas atliekamas ranka pagal išstatytus „majakus“. Gipso tinko dengimo technologija yra labiau imlesnė darbo atžvilgiu, nei cemento – smėlio ir apima daug technologinių operacijų. Sienų tinkavimas gipso mišiniu reiškia, kad tinko sluoksnio padengimas ir glaistymas atliekamas per 1 dieną, o cemento – smėlio tinko mišinį glaistyti galima tik po visiško išdžiūvimo.

 


Paviršiaus užtrynimas

tinko pavirsiaus uztrynimas

Paskutinio tinko sluoksnio paviršiaus užtrynimas atliekamas reikiamu momentu, naudojant sušlapintą kempinę ar trintuvę, kai tinkas pradeda tvirtėti. Užtrynimo dėka ant tinko niveliuojasi visi nelygumai, pasišalina išdžiuvę skiedinio grūdeliai ir gumbeliai. Taip pat skirtingiems tinkams naudojami skirtingi įrankiai ir užtrynimo būdai. Tinkuoti galima gipsiniu arba cementiniu mišiniu:

 


Sausas gipsinis mišinys KNAUF MP-75

sausas gipsinis misinys knauf mp75

Sausas gipsinis mišinys Knauf MP-75 sumaišytas su specialiais priedais. Skirtas aukštos kokybės vidaus sienų ir lubų tinkavimui mašininiu būdu, pavyzdžiui, naudojant PFT siurblius. Dengiamas ant visų kietų paviršių (plytų, blokų, betono ir kt.). Skirtingos paskirties vidaus apdailai vis dažniau renkamasi gipso tinkas nei cemento – kalkių. Nes paruošti siena dažymui - užtenka nuglaistyti tik vieną kartą.


Cementinis smėlio mišinys

cementinis smelio misinys

Cementinis smėlio mišinys tai sausas cemento, frakcinio smėlio ir specialių priedų tinkas. Naudojamas lauko ir vidaus darbams. Skirtas aukštos kokybės fasadų tinkavimui, taip pat įprastiems kietiems paviršiams drėgnose patalpose (rūsiuose, skalbyklose, gamybinėse patalpose ir kt.). Svarbiausias šio tinko privalumas – maksimalus drėgmės atsparumas su savo savybių išsaugojimu esant pastoviai drėgmei.


Sienų tinkavimo kaina

tinkavimo kaina

Mūsų įmonė padės tinkamai išsirinkti tinkavimo sistemą Jūsų objektui. Mes atliksime darbus greitai, kokybiškai. Suteiksime garantiją visiems mūsų darbams. Orientacinė sienų tinkavimo kaina su KNAUF medžiagomis nuo 10  / 1 m2

Tikslesnei kainai sužinoti prašome kreiptis Tel. 867030332