Šildomos grindys


Sildomos grindys

Šildomų grindų betonavimas tampa vis populiaresnė technologija, ir tai nėra atsitiktinumas, nes sunku rasti efektyvesnį ir sėkmingesnį sprendimą, norint pagerinti patalpų komfortą. Kad norint mėgautis tokiomis grindimis, jas reikia tinkamai įrengti. Šildomų grindų įrengimo procesas susideda iš kelių etapų: paviršiaus paruošimas, sudėjimas šilumos izoliacinių medžiagų, šilumos vamzdelių išvyniojimas, grindų betonavimas, dekoratyvinės grindų dangos sudėjimas.

Su šildomų grindų betonavimu nėra paprasta. Kadangi grindys turi atitikti daugelį reikalavimų: sandariai padengti šildomą vamzdyną, nesudarant tuštumų, turėti aukštą šilumos laidumą, tolygiai paskirstyti šilumą, būti atsparios šilumos kaitai ir patikimai apsaugoti grindų šildymo sistemą nuo išorinių apkrovų. Todėl smėlbetonio grindų įrengimą šildomom grindim reikėtų patikėti profesionalams, kurie atliks darbus pagal visus technologinius reikalavimus. LYGIOS GRINDYS specialistai turi reikiamą patirtį įrengiant bet kokio sudėtingumo grindis, todėl jų įrengtos šildomos grindys idealiai atitiks visus eksploatacinius reikalavimus. Didelė grindų betonavimo patirtis leidžia mums rekomenduoti smėlbetonio grindis grindiniam šildymui. 

Šių grindų privalumai: nedidelė naudojamų medžiagų kaina, didelis tvirtumas ir atsparumas išoriniams apkrovimams, gebėjimas ideliai užpildyti tuštumas, geras šilumos laidumas, ilgaamžiškumas ir patvarumas. Mūsų specialistai betonuojant šildomas grindis naudoja daugelį profesinių paslapčių, kurios prailgina dangos tarnavimo laiką. Visų pirma, į smėlbetonio mišinį įdedami plastifikatoriai ir kiti specializuoti priedai, kurie, naudojant šildomas grindis leidžia grindims truputį plėstis be įtrūkimų. Šie priedai padidina mišinio tankį ir leidžia veiksmingai kovoti su tuštumų susidarymu grindyse, ir taip ji įgyja būtiną tvirtumą ir didelį šilumos laidumą. Taigi, jei jūs nuspręsite padidinti komfortą savo namuose ir išsikloti šildomas grindis, tai LYGIOS GRINDYS specialistai visada suteiks jums kvalifikuotą pagalbą. Modernių įrankių ir kokybiškų medžiagų naudojimas, taip pat išsamios žinios apie visas grindų betonavimo darbo subtilybes leidžia mums sėkmingai susidoroti su bet kokio sudėtingumo darbais ir trumpiausiu laiku atlikti didelės apimties užsakymus. Kreipdamiesi į LYGIOS GRINDYS jūs galite įvertinti garantuojamą paslaugų kokybę, pirmos klasės aptarnavimą, darbuotojų profesionalumą ir darbo efektyvumą. Rekomenduojame betonuoti šildomas grindis 6,5 - 7 cm storio.

Kada galima kloti dangą ant šildomų grindų?

Informacija ruošiama...