Grindų betonavimo kaina

grindų betonavimo kaina nuo

Vienas iš svarbiausių etapų aukštos kokybės ir lygios grindų dangos kūrime yra grindų betonavimas. Nors Lietuvoje yra didelis pasirinkimas įmonių, siūlančių atlikti grindų betonavimo darbus, ne visos iš jų gali atlikti darbus pagal atitinkamą profesinį lygį. Nuo to kaip išbetonuotos grindys priklauso grindų dangos patvarumas. Išnagrinėjus įmonių pasiūlymus, kurios atlieka grindų betonavimo darbus, šios paslaugos kaina, pakankamai, didelė. Todėl reikia naudotis tų specialistų pasiūlymais, kurie gali suteikti atliktiems darbams garantiją. Grindų betonavimo patirtis nuo 2008 metų mūsų specialistams leidžia atlikti darbus ne tik aukščiausiu profesiniu lygiu, bet ir per minimalų laiką. Grindų betonavimo kaina yra labai konkurencinga.

Svarbiausia ką gauna LYGIOS GRINDYS klientai, tai aukštos kokybės grindų pagrindo garantiją. Šios paslaugos kaina gana priimtina, ir rezultatas pranoks visus lūkesčius: kokybiškas išlyginamasis smėlbetonio sluoksnis bus padarytas per trumpiausią įmanomą laiką. Mūsų specialistų naudojama profesionali įranga, kuri leidžia ne tik sutrumpinti užsakymo laiką, bet ir pasiekti idealiai lygų išlyginamojo grindų sluoksnio paviršių. Bet kaina dėl to nepadidėja, o idealiai lygus smėlbetonio grindų paviršius leidžia kloti net pačias kaprizingiausias grindų dangas.

Kaina priklauso nuo techninių reikalavimų: grindų betonavimo storio, grindų paruošimo betonavimui, grindų detalės sudėtingumo, apšiltinimo storio, betono armavimo reikalavimų. Minimalus užsakymas už betonavimo darbus yra 250 €.

Kainos nurodytos be PVM. Betonavimo priedai skaičiuojami papildomai.

Kainos 2021 vasaros.

                           

 

       

 

        Plotas m2         Storis cm

 

     

Kaina 

Tik darbas

 

     

Kaina 

su smėliu

ir cementu

                                       
        5 - 100         5 - 7         sutartinė         sutartinė
        100 - 200         5         3.3 
        6.3 
        100 - 200         6,5         3.5 
        6.7 
        200 - 500         5         3.0 
        6.0 
        200 - 500         6,5         3.5         

6.5 

        nuo 500         -         sutartinė        

sutartinė

 

Gaukite kainos pasiūlymą Jūsų objektui.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

867030332
lygios grindys logo
Grindų betonavimas
Grindu betonavimas Vilniuje