Grindų betonavimo kaina


grindų betonavimo kaina nuo

Vienas iš svarbiausių etapų aukštos kokybės ir lygios grindų dangos kūrime yra grindų betonavimas. Nors Lietuvoje yra didelis pasirinkimas įmonių, siūlančių atlikti grindų betonavimo darbus, ne visos iš jų gali atlikti darbus pagal atitinkamą profesinį lygį. Nuo to kaip išbetonuotos grindys priklauso grindų dangos patvarumas. Išnagrinėjus įmonių pasiūlymus, kurios atlieka grindų betonavimo darbus, šios paslaugos kaina, pakankamai, didelė. Todėl reikia naudotis tų specialistų pasiūlymais, kurie gali suteikti atliktiems darbams garantiją. Grindų betonavimo patirtis nuo 2008 metų mūsų specialistams leidžia atlikti darbus ne tik aukščiausiu profesiniu lygiu, bet ir per minimalų laiką. Grindų betonavimo kaina yra labai konkurencinga.

Svarbiausia ką gauna LYGIOS GRINDYS klientai, tai aukštos kokybės grindų pagrindo garantiją. Šios paslaugos kaina gana priimtina, ir rezultatas pranoks visus lūkesčius: kokybiškas išlyginamasis smėlbetonio sluoksnis bus padarytas per trumpiausią įmanomą laiką. Mūsų specialistų naudojama profesionali įranga, kuri leidžia ne tik sutrumpinti užsakymo laiką, bet ir pasiekti idealiai lygų išlyginamojo grindų sluoksnio paviršių. Bet kaina dėl to nepadidėja, o idealiai lygus smėlbetonio grindų paviršius leidžia kloti net pačias kaprizingiausias grindų dangas.

Kaina priklauso nuo techninių reikalavimų: grindų betonavimo storio, grindų paruošimo betonavimui, grindų detalės sudėtingumo, apšiltinimo storio, betono armavimo reikalavimų. Minimalus užsakymas už betonavimo darbus yra 350 €.

Kainos nurodytos be PVM. Betonavimo priedai skaičiuojami papildomai.

Kainos yra šiek tiek pakilusios, nes pabrango cementas, polistirolas, vata, metalinis tinklas, dyzelinas ir darbas. Tikimės ir laukiam medžiagų kainos nustos augti ir pradės bent po truputi kristi žemyn.


betonavimo Kaina su medžiagomis ir priedais nuo 10 € / m2


Gaukite kainos pasiūlymą Jūsų objektui.


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.