Betonavimas dar kitaip vadinamas: smėlbetonis, steškė, plaukiojančios grindys ar besiūlės grindys. Pagal gamybos technologijas, kurios vyravo dešimtmečius, šis grindų betonavimo variantas yra geriausias bet kokiai grindų dangai. Kuri gali būti naudojama ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir pramoninėse, ofiso patalpose, prekybos centruose.
Pagrindinis šio smėlbetonio, be universalumo ir ekonomiškumo yra didelis stiprumas, idealus paviršiaus lygumas ir švarumas.
Betonavimas skirtas: nustatyto grindų lygio įrengimui, gelžbetonio plokštės nelygaus paviršiaus išlyginimui, sukurti tvirtą ir kietą pagrindą grindų dangai, vamzdynų ir kitų komunikacijų uždengimui, suformuoti nuolydžius patalpos hidroizoliacijai, šilumos ir garso izoliacijai.
Mūsų svetainėje galite gauti išsamią informaciją apie siūlomas paslaugas, įrengiant smėlbetonio grindis, naudojant moderniausias statybos technologijas. Mes siūlome pusiau sausas smėlbetonio grindis, kurios nereikalauja brangių, savaime išsilyginančių skystų mišinių. Tinkamai įrengtos smėlbetonio grindys turi atitikti šiuos pagrindinius reikalavimus: būti monolitinės, švarios ir sausos, turėti ne mažesnį tvirtumą kaip 300 kg /cm2, būti lygios ir glotnios, klojant dangą turi sugerti klijus ir glaistą.
Profesionali mūsų komanda, pasitelkusi lazerinius ir kompiuterinius nivelyrus ir aukštąsias tecnologijas per darbo pamainą pilnai gali įrengti iki 300 m2 smėlbetonio grindų. Darbams atlikti naudojamos ekologiškai nepavojingos statybinės medžiagos. Smėlbetonio mišinys ruošiamas ne patalpoje, o statybos aikštelėje. Maišymo ir padavimo technika mobili, visiškai autonomiška. . Procesas tiek ištobulėjęs, nes paruoštas mišinys suspausto oro pagalba transportuojamas žarnomis iki 80 metrų aukščio, tai leidžia dirbti net ir moderniausiuose 30 aukštų pastatuose. Technologinio proceso metu smėlbetonio grindys tankinamos ir poliruojamos specialiomis glaistyklėmis, todėl išgaunamas idealiai lygus paviršius.
Į mišinio sudėtį, be cemento ir smulkaus smėlio, įeina stiprinanti medžiaga fibro pluoštas, o pagerinti šilumai ir garso izoliacijai dedami įvairūs užpildai, modifikatoriai, plastifikatoriai. Jau po 12 valandų ant tokios dangos galima vaikščioti. Penktą dieną dangos būklė leidžia pradėti pagrindinius apdailos darbus. Prieš klojant dangą smėlbetonio grindys turi džiūti mažiausiai 26-28 dienų. Kadangi danga kietėdama šiek tiek traukiasi ant jos specialiai padaromos kompensacinės siūlės.