Garažo grindų betonavimas


grindu betonavimas garaze

Kaip įrengti grindis garaže? Kadangi garažo grindims tenka intensyvi eksploatacinė apkrova, jų įrengimas reikalauja racionalaus ir kompetetingo požiūrio. LYGIOS GRINDYS specialistai rekomenduoja smėlbetonio grindis, nes ši danga turi tokias svarbias savybes kaip: tvirtumas ir patvarumas, atsparumas drėgmei ir koroziją sukeliantiems skysčiams, patvarumas devėjimuisi ir įtrūkimų susidarymui, esant dideliems apkrovimams, ilgaamžiškumas ir daugelis kitų. Be to, smėlbetonio sluoksnis garažo grindims yra taupus variantas, nes jo sudedamosios medžiagos yra prieinamos ir nebrangios.

Į ką reikia atsižvelgti klojant smėlbetonio grindis garaže? Visų pirma, grindys turi būti klojamos ant paruošto paviršiaus: gelžbetonio plokštės ar grunto. Jei grindys klojamas ant grunto jis padengiamas smėlio ar žvyro sluoksniu ir kruopščiai sutankinamas, taip pat kaip ir lyginama lauke. Kad garažo grindys nedrėktų, veikiant grunto vandenims ant paruošto pagrindo paklojama polietileno plėvelė, ruberoidas ar hidro stiklo pluoštas.

Siekiant užtikrinti baigtoms grindims aukštus šilumos izoliacijos kokybės rodiklius ant hidroizoliacinio sluoksnio dedama šilumos įzoliacija, putų polisterolis ne mažesnis kaip ESP-100 arba ekstrūdinis putplastis XPS. Tam, kad garažo grindys išlaikytų visas eksploatacines apkrovas, naudojamas armatūrinis tinklelis, kuris sustiprins grindis ir apsaugos jas nuo įtrūkimų. Tik po visų šių paruošiamųjų darbų galima pradėti betonuoti smėlbetonio grindis. 

Kad grindys atitiktų reikiamą charakteristiką vien tik kokybiško pagrindo paruošimo neužtenka. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą cemento markę ir tinkamai parinkti santykį tarp visų smėlbetonio komponentų. Grindų betonavimo technologija taip pat reikalauja tam tikrų įgūdžių ir žinių, be kurių kietos ir atsparios įbrėžimams dangos nebus įmanoma padaryti.

Norėdami užtikrinti įrengtų grindų kokybę, geriau grindų betonavimo darbą patikėti LYGIOS GRINDYS specialistams. Besikreipdami į profesionalus, jūs įsitikinsite greitu ir kokybišku darbo atlikimu ir tikrai būsite patenkinti rezultatu. Garažo grindims rekomenduojame 9 - 10 storio smėlbetonio grindis.