Grindų betonavimas ant grunto


grindu betonavimas kaunas

Namas - tvirtovė, ir kuo daugiau buvo įdėta pastangų jį įrengiant, tuo didesnę emocinę ir fizinę apsaugą galima gauti! Taigi, nenuostabu, kad šaltos grindys, kuriomis nemalonu vaikščioti basomis gali sukelti dirglumą. Yra trys pagrindiniai idealių grindų reikalavimai: šilumos izoliacija, drėgmės apsauga, idealus lygumas. Iš kurių svarbiausias paviršiaus lygumas. Baldai namuose turi stovėti tvirtai, kad nereikėtų po kojelėmis dėti dangtelių, knygų, medinių tašelių. Ir jei norėsite ant grindų pastatyti didelį kortų namelį, arba domino, kiekvienas detalė turi stovėti tvirtai. Jau nekalbant apie tai, kad laminatą ar parketą reikia kloti, išskirtinai, ant idealiai lygių grindų. Antrasis, ne mažiau svarbus reikalavimas yra grindų hidroizoliacinės savybės. Trečiasis reikalavimas grindims - šilumos išsaugojimas. Nėra prasmės name įrenginėti energijos taupymo komplekso, jei neapšiltinsite grindų. Paprasčiausias variantas - šilumos izoliacinių medžiagų naudojimas po smėlbetonio grindimis. Sudėtingesnis būdas – šildomos grindys, kurių temperatūrą galite reguliuoti priklausomai nuo metų laiko.

Pimajam aukštui mes siūlome patikimas smėlbetonio grindis. Šis grindų betonavimo būdas labiausiai tinkamas paruošti grindis naujame name, nes jis patikimai uždengia visas komunikacines sistemas, užtikrina reikiamą perdangų nuolydį, taip pat leidžia maksimaliai ekonomiškai apšildyti patalpą, nes šiluma neišeina per grindis. Toks išlyginamasis grindų sluoksnis namuose tinka plytiniams, betoniniams ir akmeniniams pamatams, svarbu paminėti, kad jis išlaiko didelę apkrovą.

Tradiciškai laikantis visų technologijų grindų betonavimas ant grunto apima kelis etapus: išlyginamasis sluoksnis (smėlis ar skaldos) arba juodgrindės, hidroizoliacijos įrengimas (plėvelė ar ruberoidas) kartu su specialia impregnavimo apsauga, šilumos izoliacijos ESP-100 klojimas ir grindų betonavimo sluoksnis. LYGIOS GRINDYS specialistai ne tik parinks jums visas reikalingas kokybiškas medžiagas, bet nuosekliai atliks visus etapus, laikantis šių technologijų. Pirmame aukšte rekomenduojame 6,5 - 7 cm storio smėlbetonio grindis.