Pramoninės grindys


pramonines grindys

Didelę reikšmę visavertei ir efektyviai eksploatacijai pramoniniams ir sandėliavimo objektams turi patikimos ir ilgaamžės pramoninės grindys. Grindų paviršiaus pažeidžiamumas gali sutrikdyti gamybos procesą, reiškia - sukelti didelius finansinius nuostolius. Todėl statant ir remontuojant pramoninius ir sandėliavimo objektus, didžiausią dėmesį reikia skirti kokybiškų ir tvirtų pramoninių grindų betonavimui. 

Grindys pramoniniuose pastatuose patiria dideles apkrovas, kurių pobūdis priklauso nuo atliekamų konkrečių gamybos procesų. Tai gali būti statinė arba vibracinė apkrova, drėgmės ar statinės elektros poveikis, šilumos smūgis ir kt. Šie veiksniai lemia pagrindinius reikalavimus, kuriuos turi atitikti pramoninės grindys: mechaninis atsparumas, higieniškumas, tvirtumas ir kietumas, ilgaamžiškumas, estetinė išvaizda.

Betoninių pramoninių grindų įrengimas. Iš visų medžiagų, naudojamų klojant pramoninių patalpų grindis, prieinamiausias, ekonomiškiausias ir universliausias yra pramoninis betonavimas. LYGIOS GRINDYS specialistai projektuoja ir kloja pramonines betonines grindis, atsižvelgiant į paviršiaus apkrovos tipą ir intensyvumą bei užsakovo reikalavimus. Mūsų meistrų darbo rezultatas – idealiai lygus, tvirtas be dulkių paviršius, atitinkantis savo veiklos specifiką. Kadangi pats savaime betonas neturi visų būtinų savybių naudojimui kaip pramoninių betoninių grindų pagrindo, tai į jo sudėtį dedami įvairūs užpildai, suteikiantys medžiagai didelį tvirtumą, atsparumą devėjimuisi. Mūsų specialistų didelė patirtis leidžia optimaliai parinkti betono sudėtį, kad kiekvienu atveju baigta danga, atitiktų visus jai keliamus reikalavimus.

Tam kad baigtos pramoninės betoninės grindys atitiktų šiuolaikinius patikimumo ir kokybės standartus, klojamos laikantis griežtų technologijų. Kadangi gamybos ir sandėliavimo patalpos dažnai turi didelį plotą, grindų klojimo procesas yra atliekamas keliais etapais. Mūsų specialistai sėkmingai įvykdo užsakymo reikalavimus bet kokio dydžio pramonines betonines grindis. 

Pramoninės betoninės grindys, turi visas savybes, reikalingas jos funkcionavimo veiksmingumui: gebėjimas atlaikyti dideles apkrovas ir intensyvų mechaninį veikimą, atsparumas suardymui, esant temperatūros pokyčiams, elektros srovės veikimui ar drėgmei, švarumas, estetinė išvaizda ir daugelis kitų.

LYGIOS GRINDYS specialistai pasiruošę atlikti pramoninių betoninių grindų klojimą atvirose ar kitokio tipo patalpose. Dangos, išklotos mūsų meistrų, daugelį metų padės pamiršti apie būtinybę remontuoti ar keisti pramoninių, ar sandėliavimo patalpų grindis.